the lifeco programs

Programlar

The LifeCo, her birey için farklı sağlık programları sunar. Programlar hızlı ve kalıcı sonuçlar sağlamak için tasarlanmıştır.

the lifeco centers

Merkezler

Dünyanın farklı yerlerinde bulunan merkezlerimiz, misafirlerimize sene boyu aynı kalitede hizmet sunmaktadır.

the lifeco specials

Kampanyalar

The LifeCo’da düzenlediğimiz özel ve dönemsel kampanyalara ve sürpriz indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

the lifeco chronic disease management

Kronik Hastalık Yönetimi

The LifeCo’nun alanında uzman ekibi, her bir misafirin gelişimini izlemek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için hazırdır.

the lifeco testimonials

Testimonials

Misafirlerimizin The LifeCo merkezlerinde yaşadıkları iyileşme deneyimlerini video bölümümüzden izleyebilirsiniz.

scale in apple - weightloss

Kilo Kontrol Paketleri

The LifeCo, ideal kilonuza ulaşmanız için ihtiyacınız olan arınmayı ve dengeyi sağlayacak farklı kilo kontrol paketleri sunar.

ONE DAY AT THE LIFECO

Kampanyalarımız

مراكز لايف كو

مركز لايف كو بناحية بوضروم مركز لايف كو بناحية بوضروم يعتبر مركز لايف كو المؤسس بناحية بوضروم والممارس على نشاطاته منذ عام 2005 بأنه من أفضل مراكز تحسين الكينونة بمنطقة أوروبا ولهذا السبب يفضل أغلب الأشخاص المتابعين على ممارسات المعيشة الصحية وفنانين نجم هوليوود المشهورين، إنتخاب مركز لايف كو بناحية بوضروم المزداد جودته وإمكانياته في

معالجات غرفة الأملاح

Haloterapi veya Speleoterapi olarak da bilinen tuz terapisi, solunum sistemini rahatlatan, zararsız ve ilaçsız bir tedavi yöntemidir.

إستنشاق الصوديوم

Sodyum bikarbonat terapisi, vücudun pH seviyesini düzenleyen ve detoks programı sırasında arınma sürecini destekleyen bir tedavidir.

Ozon Sauna

Ozon Sauna, bağışıklık sisteminin güçlendiren ve astım, diyabet ve kanser gibi hastalıkların tedavi sürecinde destekleyici bir terapidir.

Oksijen Terapisi

Oksijen terapisi, oksijenli hava aracılığıyla kan dolaşımı hızlandırarak dokulara yeterli oksijen ulaştırır ve tüm dokuları canlandırır.

Magnetoterapi

Manyetik alan terapisi, baş ağrısı, kronik yorgunluk, aşırı stres ve uyku bozukluklar gibi sorunlarda etkili olan bir tedavi şeklidir.

Luminette Işık Terapisi

Luminette ışık terapisi, ihtiyacımız olan günlük güneş ışınlarının retina yolu ile vücuda gönderilmesi işlemidir.

Karaciğer Temizleyici İçecek

Karaciğer dostu olan bu içecek; taze sıkılmış greyfurt, limon, sarımsak, zencefil, zeytinyağı ve cayenne biberi karışımından oluşmaktadır.

Kahve Enema

Antioksidan etki yaratan glutatyon üretimini arttıran, bedenin temizlemesi ve iyileşmesini sağlayan destekleyici bir terapidir.

Infrared Sauna

Infrared sauna, kızılötesi ışınlar aracılığıyla vücudunuzda doğrudan ve doğal bir ısı sağlayarak yağ yakımını kolaylaştırır.

Blog

No Posts

عندما تقرر الإلتحاق بأي برنامج معالجات لدى أي مركز من مراكز لايف كو، يمكن الإستفسار على وضع البرنامج عبر إستمارة طلب الحجز بالمركز. بعد وصول إستمارتك إلينا، يتولى أفراد الكادر الصحي التواصل معك لأجل إحاطتهم معلومات البرنامج.

عندما تكون غير متأكد من تناسب أي برنامج علاجي، عندئذ يكتفي عليك إنتخاب البرنامج الأفضلي الذي يغطي إحتياجاتك. كما إن المعالجون الموجودين بالمركز سوف يساعدونك بشأن إنتخاب البرنامج الأفضلي الذي يناسبك.

يمكن إضافة كل أسئلتك إلى قسم الملاحظات وذلك لأجل توفير أسهل العوامل الموجهة إلينا بشؤون تعيين البرنامج الأمثلي إليك.